PORADNIK

dr Małgorzata Bihun

pediatra

Pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Niedawno została babcią. Jej pacjenci wychodzą z gabinetu zdrowsi niż weszli i faktycznie wychodzą z uśmiechem.

dr Rafał Bilski

ginekolog

Ginekolog- położnik z 30letnim doświadczeniem. Zastępca ordynatora oddziału patologii ciąży w Opolskim szpitalu. Opiekuję się kobietami planującymi ciążę, ciężarnymi oraz rodzącymi.

Emilia Jędrzejów

położna

Swoją wiedzę opiera na prywatnych doświadczeniach, gdyż sama jest mamą i babcią. Prowadzi kobiety przez okres ciąży, ale i w momencie w którym stają się mamami.

Ewa Jabłońska – Ciesiołkiewicz

pedagog

Pedagog z wykształcenia i powołania. Prywatnie mama trójki dzieci. Jest entuzjastką kreatywnej pedagogizacji, z uwzględnieniem poszanowania indywidualizacji kształcenia.

Katarzyna Skrzyszowska

logopeda

Zajmuje się korygowaniem wad wymowy, usprawnianiem motoryki aparatu mowy, a także profilaktyką i likwidowaniem zaburzeń komunikacji językowej, stymulacją mowy opóźnionej oraz usuwaniem zaburzeń trudności w pisaniu i czytaniu.

Katarzyna Łodygowska

prawnik

Mama prawnik, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Udzieli wiarygodnych informacji prawnych dotyczących prawa pracy, opieki okołoporodowej, macierzyństwa i wszelkich aspektów z tym związanych.

Jolanta Piasecka

Psycholog

Realizuję 4 letni kurs psychoterapii psychodynamicznej z psychodramą, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach.

Grzegorz Kordek

Specjalista relacji

Prawdopodobnie jedyny mężczyzna w Polsce, który rozumie kobiety. Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci. Specjalista dziedzinie relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego.

Marta Spyrczak

Specjalista do spraw trudnych

Dziennikarka, autorką książek, aktywistką, redaktor naczelną magazynu lifestyle’owego. Od wielu lat zajmuję się tematyką społeczną oraz szeroko rozumianą ochroną zdrowia.

Martyna Kasper- Jędrzejewska

Fizjoterapeuta

Zgłębiania tajemnice ludzkiego ciała, a wiodącym zainteresowaniem jest zmieniające się pod wpływem ciąży i upływających lat ciało kobiet.

Agnieszka Brodzka

specjalista ds. żywienia

Pasjonatka zdrowego trybu życia, wie o nim wszystko a także o prawidłowej diecie, zdrowych produktach. Z jej pasji zrodziła się Edena- sklep internetowy ze zdrową żywnością.

Justyna Osiecka – Sułek

bloger kulinarny

Na co dzień gotuje dla własnego męża i dwójki cudownych dzieci. Prowadzi blog Bistro Mama, na którym znajdziemy przepisy proste i domowe- co znaczy smaczne.

Jolanta Burhard

trener j. angielskiego

Prowadzi Szkołę Języków Obcych w Opolu. Uwielbia to co robi. Jest nauczycielem z powołania. Przez uczniów zwana „Pani Braveheart”.

Dorota Świerczek

kreatywna mama

Pasjonatka rękodzieła. Uwielbia sama tworzyć zarówno odświętne dekoracje jak i rzeczy przydatne na codzień ale w oryginalnej wersji.

Jolanta Orłowska

stylistka fryzur

Od 10 lat doradza kobietom, wychodzi naprzeciw różnym ich problemom i oczekiwaniom, dotyczących włosów, fryzur, czy skóry głowy.

Agata Nowakowska

wizażystka

Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Opolu na kierunku kosmetologia – uczy makijażu, prowadzi warsztaty i kursy makijażu. Chociaż sama jeszcze nie jest Mamą, to wypisz-wymaluj może każdą z Was.

Paweł Uchorczak

fotograf

Wychodzi z założenia, że chwile w życiu są zbyt ulotne, dlatego też fotografuje – by zatrzymać je na dłużej. W końcu to Mama ma super Dziecko i robi mu najpiękniejsze zdjęcia!